Złącze FM45 (RJ45)

Niezawodne zakończenie RJ45 w nowej odsłonie

Daniel Kowalczyk
Odoo blok zdjęcia i tekstu

Nowe złącze RJ45

Nowe, montowane złącze FM45 ze stykiem RJ45 umożliwia transmisję danych do 10 Gigabit Ethernet. Oferuje ono odporne na wibracje i korozję połączenie, a parametry i wartości tłumienia FM45 przewyższają parametry określone w normie. Obsługuje również wdrożenie Power over Ethernet do 4PPoE. Dlatego też FM45 idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań skrętki miedzianej w okablowaniu strukturalnym, przemysłowej sieci Ethernet, lokalnych sieciach danych, automatyzacji budynków, bezpieczeństwie i technologii komunikacyjnej

Nieplanowana rozbudowa sieci, ograniczona przestrzeń, połączenia punktowe i prowizoryczne instalacje to typowe potrzeby szybkiego zakończenia kabla na miejscu. FM45 nadaje się do wszelkich zastosowań w pomieszczeniach i na zewnątrz.

 

FM45 to najlepszy sposób na przekształcenie istniejących budynków w inteligentne. Instalatorzy czerpią korzyści z elastyczności złączy i mogą decydować, w jaki sposób ułożyć kabel, gdzie go przyciąć i gdzie umieścić złącze. FM45 umożliwia również instalatorom reagowanie na konkretne wymagania klienta lub szybkie wprowadzanie zmian. FM45 jest dostępny w wersji prostej lub kątowej dla Cat. Połączenia 5e oraz wersja ekranowana z metalową obudową. Dla wysokiej wydajności Cat. Połączenia 6A, R & M oferuje ekranowane i nieekranowane typy w formie kątowej lub prostej. Istnieje również wariant z obudową zewnętrzną dla stopnia ochrony IP67 do zastosowań przemysłowych.

Najlepszy Partner dla Twojego biznesu.

Sprawdź ofertę w naszym sklepie